Menu Zavrieť

Budujeme Vaše sny.

Vaše predstavy sú našou prioritou.


O nás

ZC Development je developerská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výstavbou a dizajnom nehnuteľností so sídlom v Košiciach. Ako spoločnosť sme mali možnosť zastrešovať viacero úspešných projektov ako napríklad Veža Euphoria na sídlisku KVP v Košiciach či KZC Residence v centre Košíc.

Naši spolupracovníci nielen stavajú budovy, ale pomáhajú inšpirovať, vytvárať a dodávať zmysluplné priestory, v ktorých ľudia dosahujú svoje ciele.

Záleží nám na dobrom mene a spokojnosti našich klientov a preto pristupujeme ku každému projektu zodpovedne. Našim poslaním je prekonávať Vaše očakávania prostredníctvom budov, ktoré staviame.

Táto misia v kombinácii s našou víziou a hodnotami slúži ako vodítko pre každého člena nášho tímu, aby zosúladil našu prácu a činnosť. Snažíme sa to dosiahnuť a neustále zlepšovať skúsenosti, ktoré poskytujeme, každý deň.

Myšlienkou našich projektov je priniesť do miest výnimočnú architektúru, ktorá sa bude odlišovať od bežných projektov dnešnej doby.
Za použitia tých najkvalitnejších materiálov budujeme domovy, ktoré plnia potreby aj tých najnáročnejších.

Inteligentná domácnosť

Nadštandardné materiály

Moderná architektúra

Lukratívna poloha

Skvelá lokalita

Každý z našich projektov sa vyznačuje výnimočnou lokalitou a výhodnou dostupnosťou či už do mesta, prírody alebo k občianskej vybavenosti.

Nízke náklady na život

Vzhľadom na použité materiály zaručujeme nízke mesačné prevádzkové náklady, čím sa zvyšuje atraktivita naších nehnuteľností.

Dobrá investícia

Vzhľadom na nadštandardné materiály naších novostavieb bude Vaša nehnuteľnosť aj po rokoch stúpať na hodnote.

Výhodné ceny

V našich projektoch s snažíme skĺbiť tie najvyššie štandardy s dostupnými cenami aby si každý vedel vybrať svoj dokonalý domov.

Úžasné výhľady

Súčasťou našich projektov sú aj nadštandardné loggie a terasy, ktoré vzhľadom na lokality projektov ponúkajú tie najkrajšie výhľady.

Dôraz na kvalitu

V každom projekte kladieme v prvom rade dôraz na kvalitu stavebných materiálov. Záleží Nám na tom aby boli naše projekty v prvotriednej kvalite a v najvyššej energetickej triede.